Vysoké učení technické v Brně, FEKT

Jste zde

Novinky

Třináct nových certifikovaných vývojářů v prostředí LabVIEW

V pondělí 4. května 2015 proběhla v odpoledních hodinách na našem ústavu certifikace letošní první skupiny studentů v rámci programu LabVIEW Academy ověřující základní znalosti vývojového a programovacího prostředí LabVIEW firmy National Instruments, které je vyučováno v kurzu Použití PC v měřicí technice v letním semestru 2. ročníku bakalářského studijního programu.

Třináct úspěšných studentů, kteří překonali požadovanou hranici 70% správných odpovědí, získalo certifikát CLAD (Certified LabVIEW Associate Developer) osvědčující jejich velmi dobré znalosti v tomto programovacím prostředí a byli zařazeni na seznam certifikovaných vývojářů uveřejněných na stránkách firmy National Instruments. Úspěšnost studentů v certifikační zkoušce byla 65% a překonala tak dosavadní statistiky minulých let.

Nejlepším studentem této první letošní skupiny byl Petr Kříž, který dosáhl výborného výsledku 90% správných odpovědí. Doufejme, že druhá skupina studentů, kteří budou skládat certifikační zkoušku 14. května, dále vylepší letošní velmi dobrou úspěšnost a bude tak oceněním trpělivé práce jejich pedagogů a signálem, že výuku tohoto programovacího prostředí naše univerzitní pracoviště realizuje na vysoké úrovni.


                                                 

UAMT - LabView Academy            UAMT - LabView Academy UAMT - LabView Academy
UAMT - LabView Academy UAMT - LabView Academy UAMT - LabView Academy

    

Ústav automatizace a měřicí techniky, Vysoké učení technické v Brně Technická 3082/12616 00  BrnoČeská Republika IČO: 00216305, tel.: +420 5 4114-6411