Vysoké učení technické v Brně, FEKT

Jste zde

Výsledek

Nadpis: Dopravní simulátor TRASI
Kategorie výsledku:
Autorizovaný software
Projekt: Bezpečnost automobilové dopravy
Rok zveřejnění:
2010

Popis

Dopravní simulátor TRASI (TRAffic SImulator) je vyvinut k mikroskopické simulaci dopravy a C2X komunikačních technologií v jednom simulátoru. Simulátor TRASI slouží jako nástroj pro vyhodnocení vlivu technologií C2X na městskou dopravu. Oproti jiným srovnatelným řešením (jako poskytuje například dopravní simulátor SUMO v kombinaci s komunikačním simulátorem ns2) umožňuje přímou integraci simulace vozidla a komunikace v jednom simulátoru, bere v úvahu vliv překážek na šíření signálu. Součástí simulátoru je rozšíření, které umožňuje import mapových podkladů z databáze OpenStreetMap. Mapové podklady obsahují základní informace o budovách. Tyto informace jsou využity pro úpravu komunikačního dosahu a zároveň jako grafické mapové podklady pro dopravní simulátor.

left
right

Soubory ke stažení

Licence

This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or any later version.

This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.

You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program. If not, see The GNU General Public License.

Ústav automatizace a měřicí techniky, Vysoké učení technické v Brně Technická 3082/12616 00  BrnoČeská Republika IČO: 00216305, tel.: +420 5 4114-6411